< < AdBlue Emülatörü (AdBlue İptali Emülatörü)
Menu
0 850 755 02 30 (PBX)

uzaktan yardım

AdBlue Emülatörü (AdBlue İptali Emülatörü)

AdBlue Emulator ağır vasıta TIR , OTOBUSLER ve Mercedes-Benz, MAN, Scania, Iveco, DAF, Volvo ve Renault tarafından yapılan diğer ağır araçlarda kullanılan AdBlue egzoz katalitik sistemini geçersiz kılmak için tasarlanmıştır. AdBlue Emulator cihazı araçtaki Adblue sistemini elektronik olarak yok sayar.

AdBlue sistemi ile donatılmış bir TIR veya OTOBÜS AdBlue Emulator sayesinde çok kolay bir şekilde ayrıca uygun ve anında sistemi geçersiz kılar, AdBlue sıvı kullanımını durdurur. AdBlue Emulator herhangi bir güç kaybına neden olmaz, panelde veya tanı sisteminde herhangi bir uyarı olmayacak şekilde uygulanır. AdBlue sistemi elektronik olarak geçersiz kılar.

Bu cihaz, araç üzerinde başka bir elektronik sistemleri etkilemeden ve kesintisiz çalışır. Emülatörün bu sürümü Desteklenen tüm agır vasıta araçlar için kullanılabilir. AdBlue Emülator, bir çok marka desteğine sahiptir. Sadece emülatör için gerekli programı yükleyerek ve desteklenen herhangi bir ağır vasıtada kullanabilirsiniz.

DESTEKLENEN ARAÇLAR

  • Renault kamyonlar ve diğer ağır vasıtalar;
  • Mercedes-Benz kamyon ve diğer ağır vasıtalar;
  • MAN kamyon ve diğer ağır vasıtalar;
  • Scania kamyon ve diğer ağır vasıtalar;
  • Iveco kamyon ve diğer ağır vasıtalar;
  • Volvo kamyon ve diğer ağır vasıtalar;
  • DAF kamyonlar ve diğer ağır vasıtalar;
BENZ-Adblue-Emulator ;
DAF Adblue Emulator ;
IVECO Adblue Emulator ;
MAN Adblue Emulator ;
RENAULT Adblue Emulator ;
SCANIA Adblue Emulator ;
VOLVO Adblue Emulator ;
Dikkat! Adblue iptal emülatörü cihazı kullanımı bazı ülkelerde, özellikle avrupa birliği ülkelerinde yasadışıdır. Bu cihazın kullanımı yüksek ekzos gazı emisyonuna neden olacaktır. Adblue iptal emülatörünü kullanıma başladıktan sonra aracınız Euro4, Euro5 ve Euro6 standartlarına uymayacaktır. Cihazımız Euro 4/5/6 ekolojik standartlarına uyum gerektiren yasaların olmadığı ülkelere yöneliktir. Adblue iptal emülatörü SCR katalizöründeki DEF sıvı akışını durdurur. Adblue İptal Emülatörü, Euro 4/5/6 standartlarının zorunlu olmadığı ve buna bağlı olarak bu sıvının teminin mümkün olmadığı ülkelerde veya adblue sisteminden doğan arızaların giderilene kadar geçici olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Bu cihazı almanız tamamen kişisel bir karardır. Bu kararınızdan dolayı doğacak tüm yasal problemlerde şirketimiz mesul değildir.
Satın al
Son DüzenlenmePerşembe, 11 Nisan 2019 13:16

1 yorum

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook