Menu
0 850 755 02 30 (PBX)

uzaktan yardım

CUMMINS ADBLUE EMÜLATÖR Özel

Cummins motoru kullanan araçlarda adblue sistemi için geliştirilen Cummins Adblue Emilator ile Tır, Otobüs, Kamyon, İş makinaları, jeneratör vb. araçlarda adblue sistemini devre dışı bırakmak için kullanılır.

Kullanımı ve montajı gayet kolay olan bu cihaz araç üzerine bağlandıktan sonra aracınızda arıza lambası yakmaz, aracın çekişten düşmesini engeller ve araçtaki adblue seviyesini %40 ile %100 arasında gösterir.

Dikkat! Adblue iptal emülatörü cihazı kullanımı bazı ülkelerde, özellikle avrupa birliği ülkelerinde yasadışıdır. Bu cihazın kullanımı yüksek ekzos gazı emisyonuna neden olacaktır. Adblue iptal emülatörünü kullanıma başladıktan sonra aracınız Euro4, Euro5 ve Euro6 standartlarına uymayacaktır. Cihazımız Euro 4/5/6 ekolojik standartlarına uyum gerektiren yasaların olmadığı ülkelere yöneliktir. Adblue iptal emülatörü SCR katalizöründeki DEF sıvı akışını durdurur. Adblue İptal Emülatörü, Euro 4/5/6 standartlarının zorunlu olmadığı ve buna bağlı olarak bu sıvının teminin mümkün olmadığı ülkelerde veya adblue sisteminden doğan arızaların giderilene kadar geçici olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Bu cihazı almanız tamamen kişisel bir karardır. Bu kararınızdan dolayı doğacak tüm yasal problemlerde şirketimiz mesul değildir.
Satın al
Son DüzenlenmePerşembe, 11 Nisan 2019 13:15

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook