< < DEUTZ ADBLUE EMİLATÖR
Menu
0 850 755 02 30 (PBX)

uzaktan yardım

DEUTZ ADBLUE EMİLATÖR

Deutz araçlar ülkemizde sahip olduğu özelliklerin üst seviyesi nedeniyle oldukça fazla tercih edilmekte. Ancak bu araçlarda Adblue arızaları en sık görülen problemlerdendir. 

Saha şartlarında bu arızalar ile uğraşmak ciddi bir zaman kaybına neden olmakta. Bu ürünümüz ile bu sorunu ortadan kaldırarak arızayı pasif hale getirebilirsiniz. Ağır ve yoğun saha şartlarında kullanılan bu araçların adblue arızaları hem çok fazla maddiyat hemde zaman kaybına yol açmaktadır. Deutz Euro6 adblue emulator ile kolay montaj sonrası araç kullanımına devam edebilirsiniz. Araca herhangi hiçbir zararı bulunmamakta.

Deutz Euro 6 AdBlue Avantajları;

  • Araçta Adblue Arızasını önler.
  • Adblue yakıta ihtiyaç duymazsınız.
  • Adblue Hatası almazsınız
  • Motorda güç kaybını önler.

Deutz adblue emilatörü Deutz motorlu tüm iş makinası, kamyon ve saha araçlarında kullanabilirsiniz. 

Deutz Bağlantı Şemaları İçin Tıklayınız 

Dikkat! Adblue iptal emülatörü cihazı kullanımı bazı ülkelerde, özellikle avrupa birliği ülkelerinde yasadışıdır. Bu cihazın kullanımı yüksek ekzos gazı emisyonuna neden olacaktır. Adblue iptal emülatörünü kullanıma başladıktan sonra aracınız Euro4, Euro5 ve Euro6 standartlarına uymayacaktır. Cihazımız Euro 4/5/6 ekolojik standartlarına uyum gerektiren yasaların olmadığı ülkelere yöneliktir. Adblue iptal emülatörü SCR katalizöründeki DEF sıvı akışını durdurur. Adblue İptal Emülatörü, Euro 4/5/6 standartlarının zorunlu olmadığı ve buna bağlı olarak bu sıvının teminin mümkün olmadığı ülkelerde veya adblue sisteminden doğan arızaların giderilene kadar geçici olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Bu cihazı almanız tamamen kişisel bir karardır. Bu kararınızdan dolayı doğacak tüm yasal problemlerde şirketimiz mesul değildir.
Satın al
Son DüzenlenmePerşembe, 11 Nisan 2019 12:55

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook