Menu
0 850 755 02 30 (PBX)

uzaktan yardım

VOLVO EURO6 ADBLUE EMÜLATÖRÜ

Volvo Euro 6 araçlarını genellikle sahada inşaat ve hafriyat bölgelerinde görmek mümkün. Bu tür çalışma alanında Adblue kaynaklı çıkacak sorunlar ciddi zaman kayıplarına neden olabilmektedir.

Bu sorunlar ile karşılaşmamak adına arızayı pasif hale getirecek Volvo Euro 6 emülator sizlere çözüm yaratmaktadır. Montaj konusunı basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Araç üzerinde yaşanan sorunlar tamamen kalkacağı gibi takılacak olan emülatörün araca hiç bir zarar yoktur. 

Volvo Euro 6 AdBlue Avantajları;

  • Araçta Adblue Arızasını önler. Arıza lambası yakmaz. 
  • Adblue yakıta ihtiyaç duymazsınız.
  • Adblue hatası almazsınız.
  • Motorda güç kaybını önler.

Volvo Emulatoru kullanabileceğiniz modeller ;

  • Euro6 Volvo FMX Serileri
  • Euro6 Volvo FH Serileri
  • Euro6 Volvo FM Serileri

Volvo Euro 6 Bağlantı Şemaları İçin Tıklayınız 

Dikkat! Adblue iptal emülatörü cihazı kullanımı bazı ülkelerde, özellikle avrupa birliği ülkelerinde yasadışıdır. Bu cihazın kullanımı yüksek ekzos gazı emisyonuna neden olacaktır. Adblue iptal emülatörünü kullanıma başladıktan sonra aracınız Euro4, Euro5 ve Euro6 standartlarına uymayacaktır. Cihazımız Euro 4/5/6 ekolojik standartlarına uyum gerektiren yasaların olmadığı ülkelere yöneliktir. Adblue iptal emülatörü SCR katalizöründeki DEF sıvı akışını durdurur. Adblue İptal Emülatörü, Euro 4/5/6 standartlarının zorunlu olmadığı ve buna bağlı olarak bu sıvının teminin mümkün olmadığı ülkelerde veya adblue sisteminden doğan arızaların giderilene kadar geçici olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Bu cihazı almanız tamamen kişisel bir karardır. Bu kararınızdan dolayı doğacak tüm yasal problemlerde şirketimiz mesul değildir.
Satın al
Son DüzenlenmePerşembe, 11 Nisan 2019 13:11

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook