Menu
0 850 755 02 30 (PBX)

uzaktan yardım

Mercedes C4: Mercedes Arıza Tespit Cihazı

Mercedes C4 Arıza Tespit Cihazı Mercedes C4 Arıza Tespit Cihazı

Mercedes marka binek araçlar, hafif ticari, ağır vasıta ve otobüsler için üretilmiş olan universal arıza tespit cihazı'dır.

Bu cihaz ile Mercedes tarafından üretilmiş olan (smart, fuso, maybach, setra, cobus, foton daimler ve bharat benz) tüm motorlu araçlarla iletişim kurabilirsiniz.

Mercedes C4 arıza tespit cihazı ile Mercedes araçlarda tüm fonksiyonları ve uzman modunda aracın tüm ayarlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mercedes C4 cihazı ile tüm parametreleri açık olan programla kullanıldığında anahtar kodlama hariç Mercedes araçlar üzerinde hız yükseltme düşürme, motor torku arttırma
düşürme, NOx sensörü arızası veya NOx sıvısı yok olması durumunda oluşan tork sınırlamasını kaldırma gibi işlemlerin hepsini yapabilirsiniz.

Mercedes ile çalışan WIS, EPC, Ewanet ve SD Media yazılımları ile Mercedes araçlardaki arızaların çözümlerine, parça numaralarına, herhangi bir parçanın nasıl sökülüp takılacağına bakabilirsiniz.Ayrıca hangi vidayı kaç torkla sıkacağını, hangi araca kaç kilometrede hangi yağı kaç litre konulabileceğini, zamanlama kayışı veya zincirini değiştirirken gerekli olacak sente şemasıyla istediklerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Arıza kodu okuma / Silme
  • Canlı Değerleri Görüntüleme
  • Parça Testleri
  • Servis Işığı Sıfırlama
  • Modül Aktifleştirme (Araca yeni takılan bir modülün adapte edilmesi Örneğin, Direksiyon açı sensörü kodlama, Şanzuman kodlama, Enjektör kodlama vb işlemler)
  • Online SCN Kodlama (Yetkili servis şifresi gerektirir.)
  • Beyin Programlama (Yetkili servis şifresi gerektirir.)
  • Anahtar Kodlama (Yetkili servis şifresi gerektirir.)

Fiyat bilgisi için lütfen tıklayınız.

Satın al
Son DüzenlenmeCuma, 04 Haziran 2021 14:47

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook