Menu

uzaktan yardım

Universal arıza tespit cihazı olarak kullandığınız ürüne beklenen güncelleme geldi. Universal 2016 olarak gelen bu güncellemede yeniliklerle birçok sorununuz ortadan kalkmış olacak.

Uygun fiyatlı bir arıza tespit cihazı olmasına rağmen işlemlerinizin neredeyse birçoğunu sorunsuz hallettiğiniz bu cihaza gelen güncellemelerle araç listesi içerisinde model ve fonksiyonlarda yenilik gelmiş bulunmakta.

Uzun zamandır piyasada yer alan sürüm için öncelikle tarafımızdan kontroller gerçekleşti. Kontroller sonucunda görünen sorunların çözülmesi beklendikten sonra şu an var olan sorunsuz sürümü universal kullanıcılarına sunulmuş bulunmaktadır.

 Universal ağır vasıta arıza tespit cihazı olarak da alternatif olarak kullanacağınız ürün yazılımında da bazı yenilikler gelmiş bulunmakta. Ağıt vasıta kategorisi yetkili servis cihazları ile başarı sağlayacağınız bir kategori olsa da gene Autocom da genel olarak size yardımcı olmayı başarmakta.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA 

(AKTİVASYON ÜCRETLİ)

Binek arıza tespit cihazı olarak kullanacağınız yazılımda genel olarak gelen yenilikler aşağıda yer alan videoda bulunmakta.  Hyundai i20 2015 model, BMW serilerinin de birçoğunda 2016’lara dahi girebilirsiniz.

VİDEO İZLEMEK İÇİN TIKLA

 

Abone Olun

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook