Menu
0 850 755 02 30 (PBX)

uzaktan yardım

Mercedes Arıza Tespit Cihazı - SD Connect C4 Arıza Tespit Cihazı

Mercedes SD Connect C4 arıza tespit cihazı günümüzde Mercedes , Smart, Maybatch, Setra, Cobüs ve Mitsubishi Fuso gruplarında kullanılan orijinal arıza tespit cihazıdır.Ayrıca Mercedes-Benz motoru kullanan binek, hafif ticari, ağır vasıta, kamyon ve çekicilere bağlanabilmektedir.

SD Connect C4 Mercedes’in yeni nesil arıza tespit cihazıdır ve kablosuz wireless bağlantı özelliği sunmaktadır. Bluetooth'tan çok daha olan wireless özelliği ile mercedes araçlara DAS veya Xentry ile bağlanma süreniz inanılmaz hızlıdır.

PROGRAMLAR ve ÖZELLİKLERİ

Xentry DAS (Diagnostic Assistance System) Mercedes Araçların Full diagnostik Sistemidir. Araç üzerinde diagnostik ve kalibrasyon yapabilirsiniz. Tüm ünitelerin kalibrasyon dosyaları Xenrty ve Das programında mevcuttur.

Developer Mod Mercedes-Benz için tasarlanmış DAS ın bir uzantısıdır. Bu uzantı Mercedes araçların elektronik kontrol üniteleri içinde saklanan konfigürasyon, veri ve programlara derinlemesine müdahale etmenizi sağlar. Bu uzantı normalde on-board elektronik sistemler geliştirme ve test kolaylaştırmak amacıyla fabrikada kullanılmaktadır.Developer Mod EOL Modu Hız Limiti ve Maximum-Minimum tork değerlerinin değiştirilmesi için etkindir.

WIS (Atölye Bilgi Sistemi) Araçların teknik atölye kılavuzlarını, devre şemalarını, tüm montaj / demonte dahil montaj talimatlarını, detaylı teknik bilgilerini ve onarım bilgilerini içerir.

EPC (Elektronik Parça Kataloğu) Mercedes araçların parça numaralarını ve hangi parçanın nerede olduğunu full bir şekilde görebilmenizi sağlamaktadır.

SDmedia (Star Diagnosis Medya) otomobil, minibüs, kamyon bakım ve onarımında Video, animasyon görüntüleriyle size yardım etmek için tasarlanmış faydalı bir uygulamadır.

 

Yazılım

•Windows 7-64 Bit kurulu işletim sistemi ile çalışmaktadır. Xentry, DAS,WIS ASRA, EPC, SDMedia ve Star Finder programları ile verilmektedir.

•2015-7 X-Dos yazılımı tüm parametreler açık bir şekilde kurulumlar yapılmaktadır.

•Ağır vasıtada normalde 1.000 olan EOL verilerini 4.500 yapabilmenize olanak sağlayan özel chipkart modülü sisteme gömülü olarak teslim edilmektedir.

•Windows 7 ile çalışan Mercedes 2015-7 version EOL verilerini değiştirmenize, Hız açmanıza, NOx sensörü tork sınırlamasına şifresiz müdahale etmenize, SRC arızasını şifresiz silmenize ve Offline program yapmanıza olanak sağlayan gizli parametreleri full açık olarak yüklenen Xentry ve DAS yazılımlarını Türkiyede Sadece NİTRO BİLİŞİM Teknik Servis'ten temin edebilirsiniz. 

 

Paket İçeriği

•Mercedes Compact 4 İnterface

•Ethernet Kablo

•OBD II (16 pin) diagnostik kablo

•38 pin diagnostik kablo

•4 Pin diagnostik kablo

•14 Pin diagnostik kablo

 

 • Mercedes Star Diagnosis Compact 4 Arıza Tespit Cihazı Parametreleme.

  Mercedes C4 Cihazınız ile parametreleme işlemlerini videoyu takip ederek yapabilirsiniz.

Son DüzenlenmeÇarşamba, 29 Kasım 2017 10:24

9 yorum

 • gökhan
  gökhan Cuma, 02 Şubat 2018 10:36 Yorum Linki

  Mercedes C4 Star Arıza Tespit Cihazı Mercedes özel ve Yetkili servislerinde kullanılan arıza tespit cihazıdır. Mercedes motoru kullanan binek ve ağır vasıta bütün araçları desteklemektedir.2017-9 versıyon kullanılıyor

 • Kardeşler Mercedes
  Kardeşler Mercedes Cuma, 02 Şubat 2018 10:32 Yorum Linki

  Ürün gayet başarılı üstelik piyasaya göre fiyatları uygun ve garantili ürün. Yazılım olarak en güncel versiyonları takip ediyorsunuz. Teknik destek olarak sıkıntı yaşamıyoruz.

 • Adana Mercedes Man Özel Servis
  Adana Mercedes Man Özel Servis Cuma, 02 Şubat 2018 10:22 Yorum Linki

  Mercedes arıza tespit cihazlarında üretici firma olan Nitro Bilişim'den cihazlarımızı aldık. Yıllardır kullanıyoruz hiç bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

 • Mercedes Arıza Tespit Cihazı
  Mercedes Arıza Tespit Cihazı Cuma, 02 Şubat 2018 10:18 Yorum Linki

  Mercedes arıza tespit cihazı konusunda kullandığım bir ürün. Firma tarafından sağlanan desteklerle de sorun kullanıma devam etmekteyim. Gerek yazılımsal gerek donanımsal konularda arıza tespit cihazı olarak gerçek anlamda destek vermekteler.
  Biz Mercedez hız limiti ayarlama ve adblue iptali konusunda çözüm ortağı olarak cihazı kullanıyoruz. Standar diagnostik işlemlerde zaten kalitesi ortada.

 • ÖZEL MERCEDES SERVİSİ
  ÖZEL MERCEDES SERVİSİ Cuma, 02 Şubat 2018 10:13 Yorum Linki

  MERCEDES C4 ARIZA TESPİT CİHAZI BEN DAHA ÖNCEDEN ALMIŞTIM CİHAZDAN MEMNUNUM TÜM MERCEDES GRUBU ARAÇLARA MÜDAHALE EDEBİLİYORSUNUZ.

 • Dogac elektornik teknik ekip
  Dogac elektornik teknik ekip Pazartesi, 06 Ocak 2014 11:32 Yorum Linki

  Mercedes Star C4 SD Connect arıza tespit cihazı versiyonu 2015/7 version olarak teslim edilmektedir. Version ile ilgili yenilikleri aşağıdaki blog sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

  https://www.arizatespitcihazi.web.tr/blog/443-mercedes-benz-2015-7-windows-7-g%C3%BCncelleme.html

 • mercedes özel servis
  mercedes özel servis Pazar, 05 Ocak 2014 22:59 Yorum Linki

  Mercedes Star C4 SD Connect arıza tespit cihazı versiyon hakkında bilgi verirmisiniz

 • Dogac elektornik teknik ekip
  Dogac elektornik teknik ekip Cumartesi, 14 Aralık 2013 10:59 Yorum Linki

  merhabalar

  Mercedes Star Diagnosis Compact 4 cihazı kablosuz olarak çalışmaktadır. Ağır vasıta ve binek grubuna bağlanır. DAS ve Xentry üzerinden tüm mercedes grubu araçlara müdahale edebilirsiniz tüm parametreler (HIZ, EOL ve NOx Tork Sınırlaması DAHİL) açıktır. Tüm modülleri servisten eksiksiz olarak kullanabilirsiniz.

  Mercedes Star Diagnosis Compact 4 Arıza Tespit Cihazı Parametreleme Adaptasyon kodlama için video

  http://www.youtube.com/watch?v=k4BNqe8dfcg

 • Mehmet Emektar
  Mehmet Emektar Perşembe, 12 Aralık 2013 17:14 Yorum Linki

  bu cihazı almayı düşünüyorum fakat bir sorunum var. cihazı kullanmayı biliyorum ama daha önce hiç adblue sistemi iptal etmedim adblue iptal ederken sadece parametreyi değiştirmek yetiyor mu yoksa adblue pompasını sökmek gerekiyor mu?

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook